Co nas wyróżnia?

wyjątkowe szkolenie psów, jedyna taka szkoła dla psów
Szkoła dla Psów DOGplay w Warszawie to wyjątkowe miejsce, dbamy by szkolenie psów przebiegało w przyjaznej atmosferze, w czasie zabawy, a nad całością czuwał zoopsycholog.  
 • szkolenie psów w małych grupach – maksymalnie 3-4 psy 
 • opieka zoopsychologa
  w czasie wszystkich zajęć zoopsycholog dopasowuje metody pracy uwzglęniając indywidualne predyspozycje każdego psa
 • szkoła dla psów działa niezależnie od pogody (wygodna sala szkoleniowa)
 • dowiesz się
  – jak spędzać czas z psem
  – jak się poprawnie bawić
  – jak komunikują się psy
  – jak uniknąć problemów w przyszłości
 • łączymy zabawę z nauką w taki sposób, że psy na naszych kursach chcą i lubią się uczyć 

Jeśli pies już wykazuje niewłaściwe czy uciążliwe zachowania zapraszamy na konsultację u zoopsychologa (wraz z ułożeniem planu terapeutycznego i kontrolą postępów

Wspólne życie z psem dostarcza mnóstwa radości, zwłaszcza jeśli zechcemy poznać psi świat i świadomie  zbudować więź miedzy nami i naszym psem.  Szkolenie psów może być świetną zabawą, zarówno dla nas jak i dla naszego czworonoga, a jednocześnie pozwoli nam zrozumieć psie zachowania i pokaże jak w czytelny sposób komunikować się z futrzatym przyjacielem. Mimo, że Warszawa jest naszą stałą siedzibą, to szkolenia wyjazdowe, dopasowane do uczestników zajęcia indywidualne oraz zawsze chętny do pomocy zoopsycholog sprawiają, że mamy również kursantów z innych miejscowości.

Szkoła dla psów to miejsce, gdzie nauka i zabawa powinny przeplatać się ze sobą sprawiając że szkolenie psów to przyjemny sposób spędzania czasu ze swoim czworonogiem. W czasie naszych zajęć obecny jest zoopsycholog, który zwraca baczną uwagę, by każdy pies czuł się u nas komfortowo i pomaga opiekunowi zauważyć i poprawnie odczytać sygnały jakie wysyła jego pies. Szkoła dla psów DOGplay kładzie nacisk na właściwą komunikację między psem, a jego człowiekiem oraz na zrozumienie psich emocji, dzięki czemu nauka jest skuteczna i dopasowana do możliwości psa.

Mamy świadomość, że Warszawa jest miejscem, w którym można spotkać wiele propozycji dotyczących szkoleń dla psów, jednak nasza szkoła dla psów jest wyjątkowym miejscem, w którym mamy indywidualne podejście do każdego uczestnika, małe grupy, a nasz zoopsycholog chętnie poświęca czas i odpowiada na pytania uczestników kursów.