Dla psów dorosłych

szkolenie dla psów na poziomie podstawowym

DOGplay to szkoła dla psów w Warszawie, która oferuje profesjonalne i nowoczesne metody szkolenia również dla psów dorosłych. Nasz zespół doświadczonych szkoleniowców i zoopsychologów z Warszawy oferuje szeroki zakres usług, dzięki którym Twój dorosły pies może w przyjaznej i spokojnej atmosferze rozpocząć swoją szkoleniową przygodę, zbudować silną więź z opiekunem, poradzić sobie z nowymi wyzwaniami oraz pracować nad zmianą niepożądanych zachowań.

5/5

Szkolenie Indywidualne

W DOGplay rozumiemy, że każdy pies jest wyjątkowy. Dlatego oferujemy indywidualne szkolenie psów w Warszawie, dostosowane do specyficznych potrzeb i temperamentu Twojego psa. Nasi trenerzy pracują bezpośrednio z Tobą i Twoim
psem, aby osiągnąć konkretne cele, m.in. z obszaru psiego posłuszeństwa lub habituacji.

Kursy Grupowe

Oferujemy kursy grupowe, które są świetną okazją do pracy z psem dorosłym, przyjaźnie nastawionym do innych psów oraz nowych ludzi. W bezpiecznym i kontrolowanym środowisku, pod okiem profesjonalnych trenerów, Twój czworonożny przyjaciel uczy się wykonywania poleceń i koncentrowania swojej uwagi na opiekunie mimo obecności innych psów.

Zajęcia z behawiorystą/Zoopsychologiem

Niepokoi Cię zachowanieTwojego psa? Nasz behawiorysta w Warszawie pomoże znaleźć przyczynę i zaproponuje rozwiązanie. Nasze podejście oparte jest na najnowszej wiedzy o psich zachowaniach oraz nowoczesnych metodach treningowych.

Dla psów wymagających dłuższej terapii behawioralnej oferujemy cykliczne spotkania z doświadczonym zoopsychologiem z Warszawy, w czasie których  pomożemy Ci zrozumieć emocjonalne potrzeby Twojego psa, zaproponujemy odpowiednie metody pracy i szczegołowo pokażemy w jaki sposób z nich korzystać.

Łamigłówki dla psiej główki, czyli ciekawy brainwork

Zajęcia „Łamigłówki dla psiej główki” to wyjątkowe zajęcia z dziedziny brainwork, które stymulują umysł Twojego psa, rozwijając jego zdolności myślenia i rozwiązywania problemów. Zajęcia te, są doskonałe dla psów, które potrzebują dodatkowej stymulacji mentalnej.

Psie sztuczki

Zajęcia psich sztuczek są zaprojektowane w taki sposób, aby dostarczyć radości i zabawy zarówno Tobie, jak i Twojemu psu. Podczas tych zajęć, Twój pies nauczy się różnych sztuczek, które nie tylko ciekawie wyglądają, ale również wzmacniają więź między Tobą, a Twoim psem.

Wyzwania do pokonania

Zajęcia „Wyzwania do pokonania” koncentrują się na budowaniu pewności siebie u psów. Przez serię kontrolowanych wyzwań, prowadzonych poprzez zabawę, Twój pies nabiera doświadczenia w radzeniu sobie z nowymi sytuacjami i uczy się bardziej ufać zarówno swojemu opiekunowi, jak i swoim własnym umiejętnościom. 

 

Zapraszamy do kontaktu!

Jeśli szukasz profesjonalnej szkoły dla psów w Warszawie, skontaktuj się z nami.

Dogplay to miejsce, gdzie pasja do psów łączy się z profesjonalizmem i dbałością o ich dobro. 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły i poznania naszych szkoleniowców oraz metod pracy. 

Razem zbudujemy lepszą przyszłość dla Ciebie i Twojego psa!